EFSANE ŞİİRİN BEKLENEN KLİBİ ÇEKİLDİ

Ömer Köroğlu’nun adeta efsane haline gelen “Kendine İyi Bak” isimli şiirinin klibi çekildi.

mevaport5Hikaye ve şiirleriyle büyük bir dinleyici kitlesine sahip, usta radyo programcısı-yazar Ömer Köroğlu’nun 2000 li yıllarda yazarak seslendirdiği Kendine İyi Bak isimli şiiri için dinleyicilerini sevindirecek haber nihayet geldi.

“Mutlu Bir Hece” isimli son kitabının lansman gecesine sayılı günler kala, beklenen müjdeli haber MEVA PORT A.Ş. den geldi.

FRM TV de yayınlanan  Ömer Köroğlu ile Vesaire programına gelen yoğun istek mesajları doğrultusunda, sadece internet üzerinde milyonlara ulaşan şiirin klibi için MEVA PORT A.Ş. ve FRM MEDYA AJANS anlaşmaya vardı.

mevaport1MEVA PORT A.Ş. nin sponsorluğundan büyük mutluluk duyduğunu belirten Köroğlu, MEVA PORT A.Ş. Yönetim Kurulu ve tüm personeline, böylesine anlamlı bir şiirin klip sponsorluğunu üstlendikleri ve  FRM MEDYA AJANS’ a bu anlamlı projeye  imza attığı için Teşekkürlerini iletti.

Klip yönetmenliğini Vedat Çağırgan’ın yaptığı çekimler, geçtiğimiz hafta Foça’ da bulunan bir  tekne bakım atölyesinde gerçekleşti.

Ocak ayının sonunda yayına girecek klipte, Ömer Köroğlu hayranlarını sevindirecek diğer güzel haber ise, klip yönetmeni Vedat Çağırgan’dan geldi. 1990 lı yılların sonu ve 2000 li yılların başında ortalığı kasıp kavuran bu efsane şiire, Cevdet Bağca’nın “mülazım” isimli eserinin eşlik edeceğini söyleyen Çağırgan, Ömer Köroğlu’ nun son kitabı ve Cevdet Bağca’nın yeni albüm çalışmalarının öncesinde böylesine bir dayanışma örneği gösteren iki büyük sanatçıyla aynı anda çalışmaktan onur duyduğunu belirtti.

 

 

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz