HAKKI ATİLA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Eğitimci ve işadamı Hakkı Atila, Ak Parti İzmir ikinci bölge milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı. İzmir İl Başkanlığında Seçim Koordinasyon Merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen Atila”Daha güçlü İzmir, daha güçlü Türkiye için yola çıktığını”söyledi.00061.MTS_snapshot_00.13_[2015.02.14_22.58.39]

Ak Parti Bayraklı ilçe Başkanı Yakup Gülcan, ilçe kadın kolları başkanı Ferah Aydınlıoğlu aday adaylık açıklaması sırasında Hakkı Atila’yı yalnız bırakmadı. Yerel seçim döneminde Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı olduğunu hatırlatan Hakkı Atila,
2001 yılında Doğal liderimiz şimdiki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’yi kurmasıyla İZMİR/BORNOVA ilçesinde AK PARTİ yönetim kurulu üyesi olarak aktif siyasete başladım. Neden bu tarih derseniz 1999 yılına kadar devlet memurluğu görevindeydim.2013 yılında İZMİR /BAYRAKLI ilçesinde AK PARTİ İlçe başkan yardımcılığı görevinde bulunup, bu görevimi BAYRAKLI Belediye Başkan Aday Adaylığı dönemine kadar devam ettirdikten sonra ayrıldım.2014/MART ayı yerel seçimlerinden sonrada partim de çeşitli görevlerde bulundum”dedi.
Neden Milletvekili olmak istediği konusuna da açıklık getiren Atila”Öncelikle eğitimci ve iş adamı olmam nedeniyle İzmir’in 30 İlçesine yönelik sorunların analizini yaptım. Bu süre içerisinde hep teşkilatımızın ve Halkımızla iç içe bu çalışmaları yürüttüm.
AK PARTİ felsefesine sahip olan biri olarak, her türlü ayrımcılığa karşı birlikten yana olan düşünce yapısıyla faaliyetlerimizi arkadaşlarımızla birlikte sürdürdük. Şuan ki Başbakanımız Sayın Profesör Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’ UNUN başbakanlığında Partimiz Bergama’nın KAŞIKÇI mahallesindeki 147 tane yaşayan vatandaşımızda eşit mesafede durmuş ve hizmet anlayışı içinde olmuştur. Bizim için Bergama’nın MARUFLAR Mahallesindeki 57,BEYDAĞ Tabaklar Mahallesindeki 80,BORNOVA’NIN Karacaoğlan mahallesindeki 7.554, Kiraz’daki Taşlı yatak 499,KARABURUN’UN İnecikteki 167,Kösedere’deki 350,ve 320.000 Nüfuslu Bayraklı deki Doğançay, Onur Mahallesi, Manav Kuyu’daki vatandaşa da ayrım yapmadan aynı hizmeti götürmüştür. İZMİR anakent ve ilçelerdeki Tarımsal, Turizm, İstihdam ve benzeri sorunları çok iyi bilmekteyim. Yerel iktidarın yapamadığını iktidarımızla Gerçekleştireceğiz. İzmirli hemşerilerimiz bilir ki yıllarca, İzmir için bir şey üretememiş beceriksiz yerel yönetimlerle bu işlerin olmayacağı. Siz değerli hemşerilerimiz artık bunu görmüştür.   Vatandaşın sesi olmak için bu göreve talip oldum, Daha güçlü İZMİR Daha güçlü TÜRKİYE için bu kutsal yola çıktım. Yıllarca ikamet ettiğim, öğretmenlik yaptığım, esnaflık yaptığım bayraklı sokaklarında taraflı tarafsız hakkı hoca kim diye sorulduğunda cevabını sevgili hemşerilerim verecektir.

00069.MTS_snapshot_00.09_[2015.02.14_23.06.40]

Ülkemizdeki gelişmişliğe bakın, Yollarımız, Havaalanlarımız, Ulu Önder ATATÜRK 10’uncu yıl marşında söylediği gibi yurdun dört bir tarafını Demirağlarla ördük sözünü Cumhuriyet tarihinde ulu önderden sonra AK PARTİ iktidarı gerçekleştirmiştir. Savunma sanayimizde artık topunu tüfeğini bu vatanın evlatları yapmaktadır. Borç dilenmiyoruz Borç veren ülke durumuna geldik. Uluslararası düşünce kuruluşları 2007/2014 arası yaptıkları analizde Dünyanın en az borcu olan ülke sırlamasında TÜRKİYE 9.sırada bulunmaktadır. Dünyada ve ülkemizde Gündemi belirlenen ülke değil belirleyen ülke konumuna AK PARTİ iktidarıyla geldi. Artık TÜRKİYE Devler liginde mücadele etmektedir. Kamu borcu azalmış, dış borcunu yok etmiş borç veren bir ülke haline gelinmiştir. Bu gün geldiğimiz bu noktada bu başarıları çekemeyen dış güçler, kimi de içerden vurmaya çalışan yandaşları ile partimize sürekli saldırı halindedirler. Bizler büyük ustaya şunu diyoruz Dik dur eğilme bu Millet seninledir. Bizler sizlerden alacağımız bu güç ve destekle Allah’ın izniyle daha müreffeh yarınlara hep birlikte ulaşacağız.”şeklinde konuştu.
Atila konuşmasının ardından toplantıyı takip edenlere eşiyle birlikte 14 Şubat sevgililer günü dolasıyla Karanfil dağıttı .

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz