İŞ ADAMLARINA MOTİVASYON EĞİTİMİ

zekeriya-hazirbulan copy copyAnadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir şubesi üyelerinin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için gerçekleştirdiği eğitim programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Üyelerini her alanda bilgilendirmeyi ilke haline getiren ASKON İzmir Şubesi bu kez de “İş Hayatında Başarı ve Motivasyon” konulu eğitimine ev sahipliği yaptı. ASKON İzmir Şubesi konferans salonunda düzenlenen etkinlik yoğun bir katılımla gerçekleşti.5 copy copy

Açılış konuşmasını yapan ASKON İzmir Şube Başkanı Zekeriya Hazırbulan; Öncelikle eğitimimizi programımızı organize eden AR-GE komisyonumuza teşekkür ediyoruz. ASKON ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluştur. ASKON olarak üyelerimizin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermek ve onlara rehberlik etmeye çalışıyoruz. Bunun yanında eğitim ve seminerler ile üyelerinin mesleki yetkinliklerini artırmak olduğunu söyledi.

Eğitmen Ayhan Apaydın, “Motivasyon nedir?, Motivasyon araçları nelerdir?, Motivasyonun hayatımızdaki etkisi ve kişisel motivasyonumuzu yüksek tutmanın yolları” konuları üzerinde duruldu. Günlük hayatta ve iş hayatında başarının ve motivasyonun nasıl kontrol altına alınabileceğini, kişinin başarısının ve motivasyonunun nasıl arttırabileceğini yapmış olduğu sunumda örnekler üzerinde göstererek katılımcılara aktardı. Eğitmen Apaydın yüksek motivasyonun iş, aile ve sosyal yaşantıda başarı ve mutluluğa ulaşmada çok önemli olduğunu belirtti.

12342378_560370287447589_830739788118347983_n4 copy copy3 copy copy

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz