İstanbul'da korkutan patlama sesi

Özellikle Mecidiyeköy ve Beşiktaş’tan şiddetli şekilde duyulan ve korkuya neden olan patlama sesinin nedeni belli oldu.

istanbulda_korkutan_patlama_sesi_1420817915_5678İstanbul’un bir çok ilçesinden duyulanpatlama sesinin nedeni Kağıthane’de meydana gelen yeraltı elektrik kablolarındaki patlamaymış.

Olay, Alakoç Sokak’ta meydana geldi. Yeraltından patlama sesinin geldiğini duyan sokak sakinleri durumu itfaiyeye haberverdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri çevrede önlem aldı.

Olay yerine elektrik arıza ekipleri sevk edildi. Elektrik akımının kesilmesinden sonra, tutuşan kablolar söndürüldü. Elektrik kablolarında meydana gelen arıza nedeniyle bir süre mahalleye elektrik verilemedi.

Peş peşe duyulan patlama sesi vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Mahallede işyeri olan Yılmaz Çınar, Burada iki gündür mağdur durumdayız. Elektrik kabloları patladığı için elektriğimiz yok. Çoluk çocuk mağdur olduk. Bir an önce açıktaki kabloların kapatılmasını ve elektriğimizin gelmesini istiyoruz dedi.

PATLAMA SESİ SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRDI
Meydana gelen patlamanın bir çok ilçeden duyulması vatandaşlar arasından korkuya neden oldu. Patlama sesini sonrası kısa süre içerisinde Twitter’da yüzlerce Tweet atıldı.


Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz