İZMİRLİ GÖÇMENLERDEN TUNCELİ’YE DOSTLUK ELİ

Üzgünüz, henüz video eklenmedi.
5
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 28 Ağu 2016 tarihinde yayınlandı

İzmir Bakırçay Havzası Rumeli ve Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürol TÜRKMENTEPE ve dernek yönetim kurulu üyesi ve CHP Millet vekili adayı Nurgül Uçar’ın öncülüğünde Tunceli Ovacık Belediyesi Ulaşspor ile İzmir Yaşam Spor Foça Yerenköy stadında dostluk maçında bir araya geldiler.Çok güzel görüntülere sahne olan karşılaşma aynı dostlukla 2-2 berabere sonuçlandı.

5ff8707a-2795-4191-a0ae-051206f062bd copy

Foça Chp İlçe Bşk. Günal Biçer, İzmir Yaşam Spor Kulüb Başkanı; Alper Gülay, Ulaş Spor Başkanı; Vedat Kekemetoğlu’ nun da büyük desteği olan dostluk maçının öncesinde  sporcularla birlikte hatıra fotoğrafları çekildi. Ulaş spor başkanı böyle bir etkinlikte kendilerini buraya davet eden GÜROL TÜRKMENTEPE VE NURGÜL UÇAR’a çok teşekkür etti, “Eğer sizler olmasaydınız bu dostluk maçı gerçekleşmezdi,bizi çok onure ettiniz, Emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Bizler de en kısa zamanda sizleri Ovacık’ta ağırlamaktan şeref duyarız.” dedi.4436a463-e40a-4702-aab8-50e007556380

Gürol TÜRKMENTEPE de; “En doğudan en batıya Tunceli Ovacıktan Foça Gerenköy’e dostluk, Adalet Devrim köprüsü kuruldu, rant için değil kardeşlik için köprü kurduk”  dedi. Maça ilgi oldukça fazlaydı.CHP eski parti meclis üyesi Sumru KARAYEL, Foça Bağarası Alevi Kültür Derneği Başkanı,kulüp başkanları,ve vatandaşlar katıldı.

Kategori:

haberler

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor