MİKROP HİKMET BAŞKANIN GAZINA GELDİ

mikrop-zeybek-1Başkan Karabağ’ın; “sen zeybek oynayamazsın. Oynasaydın seni de izlemeye gelirdim”  demesi üzerine Mikrop Hikmet elindeki mikrofonu bırakıp, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın karşısında harmandalı gösterisi yaparak kamera arkasındakilere kahkaha dolu dakikalar yaşattı.

FRM TV de yayınlanan As Kuruyemiş’in sunduğu Mikrop Geliyor programının çekimleri için İzmir Bayraklı’ya giden Mikrop Hikmet, Bayraklı sevgi yolu esnafı ile birlikte birbirinden neşeli sohbetler gerçekleştirdi.

Sevgi yolu esnafının yoğun ilgisi ile karşılaşan Mikrop Geliyor ekibi, çekimler bittikten sonra da esnafın ısrarı üzerine sevgiyolunda kalarak çay sohbeti yaptı.  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın makamını ziyaret eden Mikrop Hikmet, başkan Karabağ ile samimi bir röportaj gerçekleştirdi. Başkana yeni yıl beklentilerini sorduğu sırada, başkan Karabağ’ın; “sen zeybek oynayamazsın. Oynasaydın seni de izlemeye gelirdim”  demesi üzerine Mikrop Hikmet elindeki mikrofonu bırakıp, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın karşısında harmandalı gösterisi yaparak kamera arkasındakilere kahkaha dolu dakikalar yaşattı.

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

2 Yorum var "MİKROP HİKMET BAŞKANIN GAZINA GELDİ"

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

salih demiroğlu
Ziyaretçi
salih demiroğlu
24 Aralık 2014 15:24

programı ne zaman izleyebiliriz acaba?

çağırgan
Abone
çağırgan
24 Aralık 2014 15:33

Programı 29 Aralık 2014 Pazartesi akşamı saat:22:00’da http://www.frmtv.com dan izleyebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.

wpDiscuz