MONICA MOLINA 21 ŞUBAT'TA ANKARA'DA

AŞK ŞARKILARININ BÜYÜLÜ SESİ  MONICA MOLINA KARİYERİNİN EN ÖZEL ŞARKILARI
VE YEPYENİ ALBÜMÜ MAR BLANCA’DAKİ MUHTEŞEM ŞARKILAR İLE ANKARA’DA İLK KEZ 21 ŞUBAT’TA MEB ŞURA SALONU’NDA!

monica-molina

Yurdumuza gelen yüzlerce şarkıcı arasında bizlerle gönül bağı kuran, yurtdışındaki röportajlarında Türkiye’yi öve öve bitiremeyen İspanyol diva Monica Molina, çıkardığı tüm albümleri ile Türkiye’de büyük satış rakamlarına ulaşmaya devam ediyor. Biletleri haftalar öncesi tükenen konserleriyle büyük bir hayran kitlesi kazanan yıldız, İspanya’nın efsanevi şarkıcısı babası Antonio Molina’nın, en önemli şarkılarını yeniden yorumladığı Mar Blanca albümünün Dünya Turnesi kapsamında Türkiye’de!

Monica Molina’nın şu ana kadar gerçekleştirdiği onlarca röportajda ise sürekli sorulan neden Türkiye sizin için önemli? sorusuna verdiği cevap çok açık: ‘Ben Türkiye’yi, Türkler beni çok seviyor… İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Orada olmak nefes almak ayrıcalık’.

Aşk dolu şarkıları, yumuşacık sesi ve tüm zarafetiyle Monica Molina Altus Kültür-Sanat organizasyonu ve Radyo ODTÜ basın sponsorluğu ile 21 Şubat’ta Ankara’da ilk kez MEB Şura Salonu’nda sahne alacak!

Monica Molina Hakkında

monica-2Çıkardığı TU DESPEDIDA (YOUR FAREWELL), VUELO (I FLY), DE CAL y ARENA (OF LIME and SAND) ve A VIDA (TO LIFE – HAYATA) isimli 4 albümü ile aşk rüzgarları estiren ve dünyada büyük hayran kitlesine sahip Monica Molina toplama albümü AUTORRETRATO (SELF POTRAIT)’da en güzel şarkılarını sevenleri için bir araya getirdi. Daha önce Türkiye’de de büyük şatış rakamlarına ulaşan CD’leri ve biletleri haftalar öncesi tükenen konserleri ile hep gündemde olan Monica Molina AUTORRETRATO’nun ön ve arka kapak fotoğraflarını İstanbul’da çekerek boğazın ve ülkemizin güzelliklerini böylece tüm dünyaya taşımış oldu.İspanya’da her albümü ile ‘platin’ satış statüsüne ulaşan, Latin Grammy Ödülü adaylığı olan ve bunların yanı sıra birçok ödül kazanan  Monica Molina, albüm kapağında Türkiye’ye yaptığı jest ile hala çok konuşuluyor. Copla şarkılarının efsane şarkıcısı ve öz babası olan Antonio Molina’dan aldığı bayrağı hayatın içinden ve hayatı bilen şarkılarla aktarmaya devam ediyor.

Molina’lar İspanya’nın en saygın ‘sanatçı’ ailelerinden biri. Monica’nın babası İspanya’nın ‘efsane’ şarkıcılarından Antonio Molina. Kız kardeşi Angela Molina ise Avrupa sineması için vazgeçilmez bir oyuncu. Diğer kardeşi Micky de yine bir sinema oyuncusu. Albümlerine imzasını atan ve yanından hiç ayrılmayan Noel ise kendisi gibi bir müzisyen ve şarkılarının bestecisi ve söz yazarı.

Bugüne dek 18-19 kadar yapımda rol alan Monica Molina şarkıcı olmanın yanı sıra tıpkı kız kardeşi gibi ailenin oyuncu üyelerinden biri. Rol aldığı ve ses getiren oyunlar arasında Oscar Wilde’dan uyarlanan bir tiyatro oyunu da var.

Dinleyenlerin içini ısıtan, bir parça melankolik, bir parça umut dolu, ama her zaman romantik bir ses. Değişik ve kendine özgü vokali onu eşsiz kılıyor. Sanatçının, ruhunu ve karizmasını babasından aldığı söyleniyor. 2013’de babasının efsaneleşen şarkılarını Mar Blanca adında bir CD’de toplayan Monica Molina, albüm çalışmaları ve konserleri dışında Candela isimli kız çocuğunu büyüterek sanatçı bir anne olmanın keyfini sürüyor.

21 ŞUBAT 2015 – SAAT: 20.30 – MEB ŞURA SALONU 

Biletler Biletix’te!  www.biletix.com Biletix Çağrı Merkezi (0 216 556 98 00)

Monica Molina hakkında daha fazla bilgi, görsel ve röportaj istekleri için; CENK ERDEM –cenk@pasionturca.net – 0533 569 23 65 – 0212 2744348

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz