Şehit polisin ismi Trabzon'da yaşayacak

Trabzon BŞB Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzonlu polis memuru Kenan Kumaş’ın bombalı saldırıda şehit edilmesini telin etti.

sehit_polisin_ismi_trabzonda_yasayacak_1420698539_8166Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzonlu polis memuru Kenan Kumaş’ın İstanbul Sultanahmet’te meydana gelen bombalı saldırıda şehit edilmesini telin etti. Başkan Gümrükçüoğlu Türkiye’nin istikrarını hedef alan güçlerin hedeflerine asla ulaşamayacaklarını söyledi.

ŞEHİDİMİZİN İSMİNİ YAŞATACAĞIZ

Trabzon’un Tonya ilçesine bağlı İskenderli Mahallesi’nden olan polis memuru Kenan Kumaş’ın her zaman bir kahraman olarak anılacağını ve isminin yaşatılacağını dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, “Türkiye’nin istikrarı ve büyümesinin önünde engel olmaya çalışanlar bu amaçlara ulaşabilmek için geçmişte olduğu gibi bugün de taşeronlar tutmaktadır. Başkalarının piyonu olmaktan öteye gidemeyene bu  alçaklar amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Türkiye bu hainlere rağmen  dünyanın en büyük güçlerinden biri olmayı gerçekleştirecektir. Bu ihanetler  milletimizin polisimize ve askerimize  karşı saldırıları düzenleyen güçler karşısındaki yüksek irade ve azmini daha da arttıracaktır. Millet olarak her zamanki gibi dimdik ayaktayız. Kalleşlerin gereken cevabı her zaman alacaklarına inanıyorum. Saldırıda şehit olan Trabzon’un evladı Kenan Kumaş’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar ve yaralı polisimize de acil şifalar diliyorum. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzonlu şehidimiz Kenan Kumaş’ın ismini yaşatmak için gerekeni yapacağız” dedi.

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz