SEVA LIGHTING SPOT FİLM

SEVA Aydınlatma, inovasyona açık, müşteri odaklı bir firma olup, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulana ileri teknolojili ve yüksek kapasitedeki yeni üretim tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de gelişmekte olan LED Aydınlatma sektörünün öncülerindendir. 20 yılı aşan elektronik sektör tecrübesi ile aralıksız olarak Ar-Ge ve tasarım çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarruflu, ekonomik çevreci ve ileri teknoloji LED Aydınlatma armatürleri üretimin yenilikçi bir anlayışla devam etmektedir.

Seva Aydınlatma, uzun yıllardan bu yana yaptığı çalışmalarda Fonksiyonel LED Aydınlatma çözümlerini parkbahçe, yol, hava alanı, üniversite kampüsü, spor salonu, akaryakıt istasyonu, alışveriş merkezi, market, hastane vb yerlerde başarıyla uygulamıştır. Fonksiyonel Aydınlatmaya ilaveten Dekoratif Aydınlatma çalışmalarında ışık yönetim sistemleri de kullanılarak uygulanmaya devam etmektedir.
İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına yüksek derece önem veren SEVA Aydınlatma, Üniversite akademik çalışmaları ile kendi sektör bilgi, birikimi e deneyimini birleştirmeyi misyon edinmiştir. Eğitime ve sektöre katkı sağlamak amacıyla İstanbul Aydın Üniversitesi, Ege Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve İzmir İleri teknoloji Üretim sistemi ile ithalat ve ihracat çalışmalarına ağırlık veren SEVA Aydınlatma, üretim merkezini yenileyerek otomasyonlu ve robotik sistemlerle geliştirilmiştir.

Konusunda uzman teknik satış, üretim kadrosu ve güçlü AR-GE bölümüyle faaliyet gösterdiği sektöründe, yenilikçi anlayışıyla müşterilerine çözüm ortağı olan SEVA Aydınlatma, LED Aydınlatma sektöründe ilkleri başarmaya devam edecektir.

Tasarruflu, çevreye duyarlı, ekonomik çözümle ile daha güzel bir dünya için SEVA Aydınlatma

SEVA Aydınlatma, yaptığı çalışmalarda LED’li genel aydınlatma çözümlerini Park-Bahçe, Yol, Havaalanı, Üniversite, Spor Merkezi, Akaryakıt İstasyonu, AVM, Market, Hastane, Sanayi, İş Merkezi vb. yerlerde başarıyla uygulamıştır. Genel Aydınlatmaya ilaveten dekoratif aydınlatma çalışmalarında ışık yönetim sistemleri de kullanılarak uygulanmaya devam etmektedir

  • AYDINLATMADA %80 ‘E VARAN ENERJİ TASARRUFU

    • Klasik aydınlatmanızı artık yenileme zamanı; çünkü artık “Tasarruflu Ampüller” bile artık o kadar tasarruflu değil! Işık seviyesini düşürmeden, 100 birimlik aydınlatma faturanızı 20 birime düşürün, LED dönüşüm yatırımı 1 ila 2 yılda kendini amorti eder ve yıllar boyunca tasarruftan yüksek miktarlarda kazanç elde etmenizi sağlar.
Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Hiç oy verilmemiş:( İlk oyu sen ver

Yorum Yap

Henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Sen yap

avatar
1000
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

wpDiscuz